Ubytování

BOŽÍKOUT – ubytování


Co Vám může BožíKout nabídnout?


Ústředním místem celé chalupy je velká společenská místnost, které dominují kachlová kamna s vyhřívaným posezením a prostorná kuchyň s jídelním koutem. U kamen si budete rádi zahřívat promrzlé prsty, v kuchyni tvořit dobroty a na gauči potom všechny ty zážitky pomalu vstřebávat, nebo naopak vytvářet nové třeba při společenských hrách u stolního tenisu, fotbálku či poklidného večírku. V přízemí kromě předsíně a prostorné chodby, odkud se vytápí krbová kamna, najdete ještě toaletu, která se v takovém množství lidí vždycky hodí.

Chalupa je vhodná především pro rodiny s dětmi, nebo skupinu přátel a poskytuje ubytování pro max. 16 osob ve 4 pokojích, které jsou situovány v podkroví domu. Každý z pokojů má manželskou postel a přistýlku, která je rozložitelná na plnohodnotné dvojlůžko. Jen počítejte s tím, že velikost pokoje se s rozložením přistýlky přímou úměrou zmenší! Pokoje mají dostatek úložného prostoru, menší sušák na prádlo a pro krizové situace i televizi. Ta je také ve společenské místnosti, což je důležitá informace především pro všechny sportovní fanoušky. V podkroví kromě pokojů najdete také koupelnu se záchodem. Pro větší komfort je tam hned dvakrát. Obě koupelny jsou stejně situované i vybavené, tím Vám odpadá starost KDO bude mít větší a lepší…. a obě mají sprchový kout, což je špatná zpráva pro všechny milovníky van, ale vycházeli jsme z vlastní zkušenosti, kdy jsme se ve vaně stejně nikdy nestihli vykoupat. Na oplátku je v každé koupelně k dispozici fén.

Pokud BožíKout navštívíte v teplejších měsících, tak jistě využijete venkovní posezení s krbem, dětské hřiště i velký zatravněný pozemek, který přímo vybízí ke sportu a hrám. Není nad vůni grilovaného masa a bosé nohy v trávě. V zimě Vám bude k dispozici vyhřívaná lyžárna, abyste ráno mohli opět v plné polní sednout na vlek nebo stoupnout do stopy.
 

TIP: Ty bosé nohy si můžete zaběhnout svlažit do Divokého potoka. Na konci pozemku najdete „schůdky“, které vás zavedou až k němu. Doporučujeme navštívit po ránu nebo se tam naopak cachtat v podvečer s pár kilometry v nohách a jedním chlazeným v ruce.

 
Upozornění:
V celém areálu je k dispozici wi-fi. Zda jde o špatnou či dobrou zprávu, necháme na vás.


Jak to u nás vypadá?


Více fotografií naleznete  ve fotogalerii » nebo na Facebooku »